Gündem
Giriş Tarihi : 25-06-2021 20:12   Güncelleme : 25-06-2021 20:12

BATMAN BELEDİYESİ: 14. Mahalle Buluşması: Cudi Mahallesi

14

BATMAN BELEDİYESİ: 14. Mahalle Buluşması: Cudi Mahallesi

14. Mahalle Buluşması: Cudi Mahallesi

Mahallelerin sorunlarını yerinde tespit etmek, mahalle sakinlerinin görüş ve taleplerini yerinde dinlemek için Batman Belediyesi’nin düzenlediği Mahalle Buluşmaları’nın 14.’sü Cudi Mahallesi’nde gerçekleşti.

Cudi Mahallesi Salih Özdemir Parkı’ndaki buluşmaya Batman Valisi ve Belediye Başkan Vekili Hulusi Şahin’in yanı sıra Belediye Başkan Yardımcıları Ali Osman Bilgili ve Adnan Yürük, Belediye Birim Müdürleri, Batman’daki Kamu ve Kurum Müdürleri, Mahalle Muhtarı Abdurrezzak Öner ile mahalle sakinleri katıldı.

“Şahin: Şehrin birçok yerinde altyapı ve yenileme çalışmalarımız devam ediyor.”

Mahalle muhtarı ve mahalle sakinleri talep ve şikayetlerini ilk ağızdan dinleyen Vali Şahin taleplerinin çözüme kavuşturulması noktasında çalışmalar gerçekleştirilmesi için birimlere talimatlar verirken “Şu anda şehir merkezinde devam eden birçok çalışmamız var bu konuda sabrınıza ve hoşgörünüze sığınıyoruz. En kısa zamanda daha sağlıklı içme suyu ile yağmur suyu altyapısı, kanalizasyon ve yeni yollara kavuşacaksınız. Bu arada biraz zahmet çekeceğiz, zahmetsiz rahmet olmaz” diyerek, çalışmaların sürdüğü noktalarda vatandaşlardan sabırlı ve anlayışlı olmalarını da istedi.