Gündem
Giriş Tarihi : 05-11-2021 11:14   Güncelleme : 05-11-2021 11:14

BATMAN BELEDİYESİ: BATMAN, FUARA KONUK OLAN ÜNLÜ İSİMLERİ YALNIZ BIRAKMADI

BATMAN, FUARA KONUK OLAN ÜNLÜ İSİMLERİ YALNIZ BIRAKMADI

BATMAN BELEDİYESİ: BATMAN, FUARA KONUK OLAN ÜNLÜ İSİMLERİ YALNIZ BIRAKMADI

BATMAN, FUARA KONUK OLAN ÜNLÜ İSİMLERİ YALNIZ BIRAKMADI

Vatandaştan konuk yazar
söyleşilerine yoğun ilgi

Batman halkı; 4. Kitap Fuarı’nın edebiyat, kültür-sanat, tarih ve televizyon dünyasından ünlü konuklarını imza ve söyleşilerde yalnız bırakmadı. Halkın büyük ilgi gösterdiği etkinlikler 
7 Kasım’a kadar devam edecek.

Batman 4. Kitap Fuarı’nda gerçekleşen İmza ve söyleşi etkinlikleri için şehre davet edilen edebiyat, kültür-sanat, düşünce, tarih ve televizyon dünyasından ünlü isimlere Batmanlıların ilgisi büyük oldu. Kitapseverlerle yazarları bir araya getiren etkinlikler, fuarın son günü olan 7 Kasım’a kadar sürecek.

ÖNCE SOHBET ARDINDAN İMZA
27 Ekim’de kitapseverlere kapılarını açan Batman 4. Kitap Fuarı’nın ünlü konukları, Batman halkı tarafından ilgiyle takip edildi. 7 Kasım’a kadar sürecek söyleşilere yoğun katılım gerçekleşirken Batmanlı kitapseverler, fuarda takip ettikleri yazarlara kitaplarını imzalatmayı da ihmal etmedi.

YAYINEVLERİNDEN EK İMZA GÜNÜ 
Kitap fuarı süresince organizasyonu ortaklaşa gerçekleştiren Batman Valiliği ve Batman Belediyesi’nin davetlisi olarak kente gelen ünlü isimler dışında fuara katılan yayınevleri de kendi yazarlarına kitaplarını imzalamaları için stantlarında yer açtı.

ÜNLÜLER GEÇİDİ DEVAM EDİYOR
Fuarın ilk gününde Serdar Tuncer ile başlayan söyleşi ve imza etkinlikleri, Hayati İnanç, MasterChef Türkiye’nin dünyaca ünlü şefleri Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna, Nedim Şener, İhsan Süreyya Sırma, Mustafa Armağan, Sıtkı Arslanhan, Suat Köçer, Najla Tammy Kepler, Bahadır Yenişehirlioğlu gibi çok sayıda ünlü ismin katılımıyla devam etti.