Gündem
Giriş Tarihi : 21-05-2021 22:35   Güncelleme : 21-05-2021 22:35

BATMAN BELEDİYESİ: BATMAN’IN YENİ 40 ŞOFÖRÜ BELLİ OLDU

BATMAN’IN YENİ 40 ŞOFÖRÜ BELLİ OLDU OTOBÜS ŞOFÖRÜ ALIMI KURASI ‘ŞEFFAFLIK’ İLKESİYLE GERÇEKLEŞTİRİLDİ Batman Belediyesi’nin 40 kişilik otobüs şoförü alımı kurası şeffaf bir şekilde noter ve basın huzurunda gerçekleştirildi

BATMAN BELEDİYESİ: BATMAN’IN YENİ 40 ŞOFÖRÜ BELLİ OLDU

BATMAN’IN YENİ 40 ŞOFÖRÜ BELLİ OLDU

OTOBÜS ŞOFÖRÜ ALIMI KURASI ‘ŞEFFAFLIK’ İLKESİYLE GERÇEKLEŞTİRİLDİ
Batman Belediyesi’nin 40 kişilik otobüs şoförü alımı kurası şeffaf bir şekilde noter ve basın huzurunda gerçekleştirildi. 
Batman Belediyesi İşletme İştirakler Müdürlüğü bünyesinde istihdam edilmek üzere İş-Kur üzerinden ilan edilip duyurusu yapılan 40 kişilik otobüs şoförü alımı için başvuru yapan 394 adaydan test sürüşünü başarılı bir şekilde geçen 194 adayın katıldığı kura çekimi gerçekleştirildi.
Ahmet Güneştekin Kültür ve Sanat Merkezi’nde yapılan kura çekimine Belediye Başkan Yardımcısı V. Adnan Yürük, Batman 3. Noter Kâtip İmza Yetkilisi Mehmet Salih Uluğtekin, belediye birim müdürleri ve kuraya katılmaya hak kazanan adaylar katıldı.  
Batman Belediyesi sosyal medya hesaplarından canlı olarak yayınlanan kura çekimi kamuoyuna açık olarak gerçekleştirilirken, kurada ismi çıkan 40 talihlinin ardından isimlerin yer aldığı kalan toplar da herhangi bir şüphe oluşmaması için tek tek açılarak isimler okundu. 
Batman’ın yeni 40 şoförünün isim listesi Batman Belediyesi web sitesinde de paylaşıldı.

Tam Liste