Gündem
Giriş Tarihi : 10-06-2021 23:21   Güncelleme : 10-06-2021 23:21

BATMAN BELEDİYESİ: KADIN KURSİYERLERE FARKINDALIK EĞİTİMİ

KADIN KURSİYERLERE FARKINDALIK EĞİTİMİ “KADINLARI TÜM YÖNLERİYLE GÜÇLENDİRMEK GELECEKTE ÖNEMLİ MEYVELER VERECEKTİR” KADIN KURSİYERLERE FARKINDALIK EĞİTİMİ Batman Belediyesi, BİL-MEK (Bilgi ve Mesleki Eğitim Kursları) kursiyerlerine farkındalık yaratacak eğitim seminerlerinin ilkini belediye konferans salonunda düzenlendi

BATMAN BELEDİYESİ: KADIN KURSİYERLERE FARKINDALIK EĞİTİMİ

KADIN KURSİYERLERE FARKINDALIK EĞİTİMİ

“KADINLARI TÜM YÖNLERİYLE GÜÇLENDİRMEK GELECEKTE ÖNEMLİ MEYVELER VERECEKTİR”

KADIN KURSİYERLERE FARKINDALIK EĞİTİMİ

Batman Belediyesi, BİL-MEK (Bilgi ve Mesleki Eğitim Kursları) kursiyerlerine farkındalık yaratacak eğitim seminerlerinin ilkini belediye konferans salonunda düzenlendi. 
Batman Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü Eğitim Birimi’nden Özden Gürbüz Sümer, Psikolog Halime Demir Yıldız ve Sosyolog Leyla Hazar Şahin tarafından BİL-MEK kursiyerlerine “Toplumsal Cinsiyet, Kadına Yönelik Şiddet ve Şiddet Türleri ile Kadınların Şiddete Maruz Kaldıklarında Başvurabilecekleri Yerler” konu başlıklarında eğitim verildi. 
Eğitim semineri sonunda söz alan Batman Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdür Vekili Aslı Tan Konaç: “Kadınların güçlü, eğitimli ve güvende olduğu toplumlar; kendini geleceğe taşıyabilecektir. Kadınları tüm yönleriyle güçlendirmenin gelecekte önemli meyveler vereceğine inanıyorum” dedi.