Gündem
Giriş Tarihi : 31-12-2021 15:24   Güncelleme : 31-12-2021 15:24

BATMAN BELEDİYESİ: MUTLU YILLAR BATMAN

MUTLU YILLAR BATMAN

BATMAN BELEDİYESİ: MUTLU YILLAR BATMAN

MUTLU YILLAR BATMAN

Mutlu yıllar
Batman…
 
2021’i geride bırakırken, yeni ümitler ve beklentilerle 2022’ye giriyoruz.
 
Önceki yıla oranla önlemler ve tedavi konusunda daha iyi noktada olsak da, 2021 de tüm dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs salgınının gölgesinde geçti.
 
Aşı çalışmalarında yakalanan ivme sayesinde sokağa çıkma yasaklarını nihayet geride bırakabildik ve tedbiri elden bırakmamak şartıyla birçok alanda hayat yeniden normale döndü. Esnafımız yeniden kepenk açtı, çocuklarımız okullarına döndü, insanımız bir önceki döneme oranla nefes alabilme fırsatı yakaladı.
 
2021, Batman için de bir yandan salgınla topyekün mücadelenin sürdüğü bir yıl olurken, diğer yandan yatırım, hizmet ve projelerin hız kesmeden hayata geçirildiği bir sene oldu.
 
Şehrimizin kronikleşen sorunlarını ortadan kaldırmak için altyapıdan, imar, temizlik ve çevreye birçok alanda çalışmalarımızı tamamladık. Batman’ın her şeyin en iyisine sahip olması ve daha modern olanaklara kavuşabilmesi için kentimize yakışan yatırım, hizmet ve projeleri 2022’de de kararlılıkla sürdüreceğiz.
 
Başta siz değerli Batmanlı kardeşlerimin yeni yılını en samimi duygularımla kutluyor, bir kez daha 2022’nin ülkemiz ve dünyaya sağlık, huzur, refah ve mutluluk getirmesini diliyorum.
 
Mutlu yıllar Batman…
 
Hulusi ŞAHİN
Batman Valisi
Belediye Başkan V.