Gündem
Giriş Tarihi : 05-10-2021 03:47   Güncelleme : 05-10-2021 03:47

BATMAN BELEDİYESİ: ’NDEN DAVRANIŞ KALIPLARININ GÜCÜ SEMİNERİ

BATMAN BELEDİYESİ’NDEN DAVRANIŞ KALIPLARININ GÜCÜ SEMİNERİ Batman Belediyesi İnsan Kaynakları Müdürlüğü, halkla iç içe olan Batman Belediyesi personellerine “Davranış Kalıplarının Gücü” konulu eğitimi düzenledi

BATMAN BELEDİYESİ: ’NDEN DAVRANIŞ KALIPLARININ GÜCÜ SEMİNERİ

BATMAN BELEDİYESİ’NDEN DAVRANIŞ KALIPLARININ GÜCÜ SEMİNERİ

Batman Belediyesi İnsan Kaynakları Müdürlüğü, halkla iç içe olan Batman Belediyesi personellerine “Davranış Kalıplarının Gücü” konulu eğitimi düzenledi. 
Belediye İşletme İştirakler Müdürlüğü bünyesinde görev yapan 170 otobüs şoförü ile Belediye Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü bünyesinde hizmet veren 26 çağrı merkezi personeline “Davranış Kalıplarının Gücü” konulu eğitim düzenlendi. 
Batman Belediyesi Konferans Salonu’nda 5 gün süren eğitimi Yönetim ve Eğitim Danışmanları Hakkı Öztürk ve Eyüp Cevlek, Batman Belediyesi personellerine, kendilerini ve hizmet verdikleri iç ve dış müşterilerine karşı çalışma performansını artırmak ve vatandaşla diyaloglarda iletişimin kalitesini yükseltmeye yönelik etkili ve yararlı bir eğitim gerçekleştirdi. 
Aynı zamanda bu eğitimin belirli periyotlarla Batman Belediyesi bünyesinde hizmet veren zabıta, itfaiye, özel güvenlik ve diğer birim personellerine de verilerek devam ettirileceği öğrenildi.