Gündem
Giriş Tarihi : 03-11-2021 17:56   Güncelleme : 03-11-2021 17:56

BATMAN BELEDİYESİ: ÖĞRENCİLERDEN KİTAP FUARI’NA YOĞUN İLGİ

ÖĞRENCİLERDEN KİTAP FUARI'NA YOĞUN İLGİ

BATMAN BELEDİYESİ: ÖĞRENCİLERDEN KİTAP FUARI’NA YOĞUN İLGİ

ÖĞRENCİLERDEN KİTAP FUARI’NA YOĞUN İLGİ

Batman Valiliği ile Batman Belediyesi‘nin ortaklaşa düzenlediği Batman 4. Kitap Fuarı kitapseverler ve öğrencilerin yoğun ilgisiyle devam ediyor.

7 Kasım’a kadar devam edecek Batman 4. Kitap Fuarı, 127 stantta ve çok sayıdaki yayınevine ait kitapları ile okuyucularıyla buluşmaya devam ediyor. 
Birbirinden değerli yazarlar, en çok takip edilen yayınevleri, çocuk kitapları, söyleşi ve imza etkinlikleri ile kitap tutkunlarının ziyaret ettiği fuara, Batmanlı öğrencilerden de ilgi her geçen gün artıyor. Batman merkez ve bağlı ilçelerden Batman Belediyesi’nin tahsis ettiği ulaşım araçlarıyla, fuar alanına öğretmenleri eşliğinde getirilen öğrenciler, Batman Valiliği ile Batman Belediyesi’nin dağıttığı hediye çekleriyle fuarda diledikleri yayınevinden istedikleri kitabı ücretsiz bir şekilde alarak, yine Batman Belediyesi’nin servis araçlarıyla okullarına bırakılıyor.

Kitap Fuarı’nın açıldığı günden bu yana binlerce Batmanlı ilkokul, ortaokul ve lise öğrencisi dağıtılan hediye çekleriyle diledikleri kitaplara kavuştu.