Gündem
Giriş Tarihi : 07-05-2021 04:24   Güncelleme : 07-05-2021 04:24

BATMAN BELEDİYESİ: VALİ ŞAHİN YOL SORUNUNU ÇÖZÜME KAVUŞTURDU

VALİ ŞAHİN YOL SORUNUNU ÇÖZÜME KAVUŞTURDU Valimiz Hulusi Şahin, Gültepe Mahallesi’nde belediyemiz tarafından imar planında yer alan ulaşım yolunun açılması ile ilgili mahalle sakinleriyle bir araya gelerek sorunun çözülmesi için yerinde incelemelerde bulundu

BATMAN BELEDİYESİ: VALİ ŞAHİN YOL SORUNUNU ÇÖZÜME KAVUŞTURDU

VALİ ŞAHİN YOL SORUNUNU ÇÖZÜME KAVUŞTURDU

Valimiz Hulusi Şahin, Gültepe Mahallesi’nde belediyemiz tarafından imar planında yer alan ulaşım yolunun açılması ile ilgili mahalle sakinleriyle bir araya gelerek sorunun çözülmesi için yerinde incelemelerde bulundu. 
Gültepe Mahallesi 4391. Sokakta yer alan Gülkent Sitesi sakinleriyle bir araya gelen Vali Şahin’e Belediye Başkan Yardımcıları Adnan Yürük ve Ali Osman Bilgili, belediye birim müdürleri ve teknik personel eşlik etti. 
Kamuya ait alanların hiç kimseye özel mülkiyet alanı olarak tahsis edilmeyeceğini vurgulayan Vali Şahin, site sakinlerinin mağdur olmayacağı şekilde bir düzenleme yapılmasını istedi. Batman’ın yeşillendirilmesi yeni parklar ve yeşil alanlar oluşturduklarını ifade eden Vali Şahin; imar planında yer alan ulaşım yolunun açılması sırasında engel teşkil eden 5 ağacın ağaç sökme makinesiyle sökülerek başka yere nakledilmesi ve hiçbir ağaca zarar verilmemesi hususunda talimat verdi.
SİTE SAKİNLERİNDEN TEŞEKKÜR
Site sakinleri; sorunun çözümü konusunda bizzat yerinde inceleme yaparak, taleplerini dinleyen Vali Şahin’e teşekkür ederken, konunun çözüme kavuşturulmasından dolayı büyük memnuniyet duyduklarını ifade ettiler.