Gündem
Giriş Tarihi : 08-05-2021 03:03   Güncelleme : 08-05-2021 03:03

BATMAN BELEDİYESİ: VALİMİZ HULUSİ ŞAHİN’İN KADİR GECESİ MESAJI

VALİMİZ HULUSİ ŞAHİN’İN KADİR GECESİ MESAJI Bin aydan daha hayırlı rahmet ve selamet gecesi Kutsal kitabımız Kur’an-ı Kerim’in indirildiği, duaların kabul, günahların affedildiği mübarek Kadir Gecesi’nin tüm insanlığa hayırlar getirmesini diliyorum

BATMAN BELEDİYESİ: VALİMİZ HULUSİ ŞAHİN’İN KADİR GECESİ MESAJI

VALİMİZ HULUSİ ŞAHİN’İN KADİR GECESİ MESAJI

Bin aydan daha hayırlı rahmet ve selamet gecesi

Kutsal kitabımız Kur’an-ı Kerim’in indirildiği, duaların kabul, günahların affedildiği mübarek Kadir Gecesi’nin tüm insanlığa hayırlar getirmesini diliyorum. Paylaşma, dayanışma, kardeşlik ve dostluk duygularını çoğaltan Ramazan ayının son günlerinde “Bin aydan daha hayırlı” bir Kadir Gecesi’ne daha erişmenin sevincini yaşıyoruz.
Tüm insanlığın rehberi Kur’an’ın indirildiği bu gecede esenlik ve selamet, tüm kâinata yayılırken sema kapılarının açıldığı, tövbe ve duaların kabul, günahların affedildiği buyurulur. Ülkemizin ve dünyanın zor bir sınavdan geçtiği bu dönemde bizler de dualarımızda tüm insanlığın Kadir Gecesi’nin büyük rahmetinden esenlik almasını dileyeceğiz. 
Başta siz değerli Batmanlı hemşehrilerim ve aziz milletimizle birlikte İslam aleminin mübarek Kadir Gecesi’ni tebrik ediyor, bu feyzi ve bereketi bol gecenin tüm insanlığa huzur getirmesini diliyorum. Yüce Allah’tan herkesin sağlık ve sıhhatle Ramazan Bayramı’na kavuşmasını niyaz ediyorum.

Hulusi ŞAHİN
Batman Valisi
Belediye Başkan V.