Spor
Giriş Tarihi : 04-08-2021 04:36   Güncelleme : 04-08-2021 04:36

BATMAN’DA TENİS ŞAMPİYONASI HEYECANI

Batman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünün organizasyonunda 11 ilin katılımıyla 18 Yaş Altı Doğu ve Güneydoğu Tenis  Şampiyonası TPAO yerleşkesinde devam ediyor

BATMAN’DA TENİS ŞAMPİYONASI HEYECANI

Batman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünün organizasyonunda 11 ilin katılımıyla 18 Yaş Altı Doğu ve Güneydoğu Tenis  Şampiyonası TPAO yerleşkesinde devam ediyor. 02 Ağustos 2021 tarihinde başlayan şampiyona, 07 Ağustos 2021 tarihine kadar devam edecek. Tenis İl Temsilcisi Mehmet Özer,  18 Yaş Altı Doğu ve Güneydoğu Takım Şampiyonası 2. aşama maçlarının büyük bir heyecanla sürdüğünü söyledi. İl Temsilcisi Özer; “02-07 Ağustos 2021 tarihleri arasında TPAO yerleşkesinde bulunan Türkiye Tenis Federasyonu Tesislerinde Iğdır, Ardahan, Ağrı, Erzurum, Siirt, Şırnak, Hakkâri, Şanlıurfa, Batman, Diyarbakır ve Elazığ kadın erkek takımlarını misafir ediyoruz. Kadın ve erkek takımları arasında dereceye girenler ilerini üst grupta temsil etmeye hak kazanacaklardır.” diye konuştu.
                                                         
“TAKIMLAR MİSAFİRİMİZDİR”
Tenis Şampiyonası için ilimizde bulunan 11 ilin takımlarının misafirleri olduğunu belirten Batman Gençlik ve Spor İl Müdürü Mehmet Şafi Özperk, turnuvada zevkli maçların oynandığını da belirtti. İl Müdürü Özperk; “Pandemi sonrası ilimize bölge ve final müsabakalarını almaya başladık. Bunun devamı da gelecektir. İlimizde bulunan tüm takımlarımıza başarılar diliyorum.” diye konuştu.