Spor
Giriş Tarihi : 14-09-2021 16:35   Güncelleme : 14-09-2021 16:35

ÖZPERK’TEN, HAZAR’A HİZMET PLAKETİ

Batman Gençlik ve Spor İl Müdürü Mehmet Şafi Özperk, Ankara’ya Şube Müdürü olarak atanan Mehmet Ender Hazar’a hizmetlerinden dolayı teşekkür plaket verdi

ÖZPERK’TEN, HAZAR’A HİZMET PLAKETİ

Batman Gençlik ve Spor İl Müdürü Mehmet Şafi Özperk, Ankara’ya Şube Müdürü olarak atanan Mehmet Ender Hazar’a hizmetlerinden dolayı teşekkür plaket verdi. Batman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı, Beşiri İlçe Müdürlüğünde 2015 yılından bu yana görev yapan başarılı idareci Mehmet Ender Hazar, son olarak yapılan tayinlerden sonra, Ankara Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne Şube Müdürü olarak atandı. İl Müdürlüğü makamında yapılan plaket töreninde konuşan Gençlik ve Spor İl Müdürü Mehmet Şafi Özperk; “Beşiri İlçe Müdürümüz Sayın Mehmet Ender Hazar’a, hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyoruz. Yeni görev yeri hayırlı uğurlu olsun. Allah herkesin gönlüne göre versin. Kapımız kendisine her zaman açıktır. Biz ondan razıydık, Allah’ta ondan razı olsun.” diye konuştu. 
 
 
“JESTLER BENİ DUYGULANDIRDI” 
Kendisine düzenlenen plaket ve teşekkür töreninde konuşan Mehmet Ender Hazar, “Ayrılık vaktinin yaklaştığını güzel insanların jestleri ile daha iyi anlıyoruz. Batman ve güzel İlçem Beşiri’den, büyüklerimizin takdiriyle Ankara İline atanmam vesilesi ile ayrılıyoruz. Makamların geçici, dostlukların kalıcı olduğunu biliyor ve şükrediyoruz. Bu nazik jestleri ile bizi onurlandıran İl Müdürüm Sayın Mehmet Şafi Özperk’e, Gençlik Hizmetleri Müdürümüz Sayın İbrahim Rüzgâr’a, İlçe Müdürlerime, Tesis Müdürü arkadaşlarıma ve birlikte çalıştığım tüm çalışanlara şükranlarımı sunuyorum. Ankara’da bütün Gençlik ve Spor ailesinin bir evi var artık.” diye konuştu.