Ekonomi
Giriş Tarihi : 07-07-2021 13:35   Güncelleme : 07-07-2021 13:35

Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Sayın Mehmet Hadi Tunç İncelemelerde Bulunmak Üzere Batman’a Geldi

​Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Mehmet Hadi Tunç ve beraberindekiler incelemelerde bulunmak üzere Batman’a geldiler

Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Sayın Mehmet Hadi Tunç İncelemelerde Bulunmak Üzere Batman’a Geldi

​Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Mehmet Hadi Tunç ve beraberindekiler incelemelerde bulunmak üzere Batman’a geldiler.

Program sırasında;  Bakan Yardımcısı Sayın Mehmet Hadi Tunç’a, AK Parti İl Başkanı Akif Gür, Daire Başkanları ve Genel Müdürler, İl Müdürümüz Mehmet Gün, kurum müdürleri, ve STK temsilcileri eşlik etti.

Bakan Yardımcısı Sayın Mehmet Hadi Tunç, İlimizin tarımsal ve hayvansal potansiyelini değerlendirmek ve kurumumuzu incelemek amacıyla İl Müdürümüz Mehmet Gün, İl Müdür Yardımcılarımız ve şube müdürlerimizle bir araya geldi

Bakan Yardımcısı Sayın Mehmet Hadi Tunç ve Batman Valisi Sayın Hulusi Şahin, sorunları yerinde tespit etmek ve çözüm üretmek amacıyla, ilimizin tarımsal ve hayvansal sektör temsilcileriyle bir araya geldiler.

Bakan Yardımcısı Mehmet Hadi Tunç, Gür lisanslı depoculuğu, Öz Coşkunlar Un ve Bulgur Fabrikası, Şirin Susam ve Tahin Fabrikası ve Birsaş Süt Ürünleri fabrikasını ziyaret ederek, faaliyetleri hakkında bilgi aldı.

Bakan Yardımcısı Mehmet Hadi Tunç, daha sonra Kösetarla Köyü’nde bulunan Fıstık bahçelerinde incelemelerde bulunarak, çiftçilerden üretim hakkında bilgi aldı.