Spor
Giriş Tarihi : 09-08-2021 12:24   Güncelleme : 09-08-2021 12:24

TENİS HEYECANI SONA ERDİ

Batman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Tenis Federasyonunun birlikte organize ettiği 18 Yaş Altı Doğu ve Güneydoğu Takım Şampiyonası sona erdi

TENİS HEYECANI SONA ERDİ

Batman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Tenis Federasyonunun birlikte organize ettiği 18 Yaş Altı Doğu ve Güneydoğu Takım Şampiyonası sona erdi. 02-07 Ağustos 2021 tarihleri arasında TPAO yerleşkesinde bulunan Tenis Kortlarında oynanan müsabakalar sonucunda erkek ve kadınlarda dereceye girenler belli oldu. Final müsabakaları sonrası dereceye girenlere takımlara kupa ve madalyaları törenle verildi. Tenis İl Temsilcisi Mehmet Özer, tüm takımlara başarılar dileyerek, finalde de başarılar diledi.
 
“YENİ ORGANİZASYONLAR GELECEK”
11 İlin kadın ve erkek sporcuların katılım sağladığı turnuvanın bir hafta sürdüğünü belirten Gençlik ve Spor İl Müdürü Mehmet Şafi Özperk, kente yeni organizasyonları almaya devam edeceklerini söyledi. İl Müdürü Özperk; “Kentimizin spor alanında canlanması için yeni organizasyonlara ev sahipliği yapmaya devam edeceğiz. Bunun için tüm alt yapımız hazır. Tecrübeli ekiplerimizle, modern tesislerimizle, ilimizde ev sahipliği yapacağımız tüm yarı final ve final müsabakalarının üstesinden rahatlıkla gelebiliriz. Batman her zaman Petrol’ün dışında spor kenti de olmayı başarmıştır.” diye konuştu.
 
ERKEKLER
1 – Ağrı Gençlik Spor Kulübü
2 – Iğdır Gençlik ve Spor Kulübü
3 – Diyarbakır Amida Spor Kulübü
 
KADINLAR
1 – Elazığ Gençlik ve Spor Kulübü
2 – 1955 Batman Belediye Spor kulübü
3 – Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Spor Kulübü